Μπόνιας: “Δεν το έχω συνειδητοποιήσει”

Ο Χρήστος Μπόνιας βρέθηκε στην κορυφή του βάθρου των 50μ. διπλών πέδιλων, στο Παγκόσμιο πρωτάθλημα τεχνικής κολύμβησης. Ο 20χρονος αθλητής, μίλησε στην επίσημη Ιστοσελίδα της ΚΟΕ, για το χρυσό μετάλλιο που κατέκτησε, αφιερώνοντάς το κι εκείνος με την σειρά του … Συνεχίζεται

Καρετζόπουλος: “Αφιερωμένο στον Δημήτρη!”

Ο Λουκάς Καρετζόπουλος κατέκτησε το χρυσό μετάλλιο στα 50μ. επιφάνεια στον τελικό του Παγκοσμίου πρωταθλήματος τεχνικής κολύμβησης. Μετά το τέλος των απονομών ο Έλληνας πρωταθλητής, σε δηλώσεις του στην σελίδα της ΚΟΕ, δεν μπόρεσε να κρύψει την χαρά, αλλά και … Συνεχίζεται

Χρυσός και ο Χρήστος !

Μετά το χρυσό μετάλλιο του Λουκά Καρετζόπουλου, η Εθνική μας ομάδα ανέβηκε για ακόμη μία φορά στο πρώτο σκαλί του βάθρου του Παγκοσμίου πρωταθλήματος, που διεξάγεται στην Σερβική πρωτεύουσα. Ο Χρήστος Μπόνιας με χρόνο 18.85 κατέκτησε την πρώτη θέση στα … Συνεχίζεται